Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

اطلاعیه مهم هیأت رئیسه موسسه

قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی
هیأت رئیسه موسسه آموزش عالی امین در جلسه امروز خود پیرامون شیوع ویروس کرونا موارد ذیل را مصوب نمود:
اطلاعیه شماره یک:
با توجه به شیوع ویروس کرونا به کلیه دانشجویان توصیه میشود با رعایت کامل موارد بهداشتی و عدم خروج بی مورد از منازلشان مسولین استانی و کشوری را در امر جلوگیری از گسترش ابتلا به این ویروس یاری نمایند.
 
اطلاعیه شماره دو:
باتوجه به اینکه موسسه آموزش عالی امین از نظر مسافت نزدیک به شهر اصفهان میباشد و همچنین از آنجایی که دانشگاه اصفهان بعنوان دانشگاه مادر موسسات آموزش عالی شهر اصفهان قلمداد میشود، کلیه مصوبات و اقدامات موسسه نیز با تبعیت از دستور العملهای دانشگاه اصفهان خواهد بود 
لذا:
۱.پیرو دستور العمل دانشگاه اصفهان کلیه کلاسهای آموزشی موسسه تا پایان سال ۱۳۹۸ تعطیل خواهد بود و تقویم آموزشی ترم جاری پس از بهبود شرایط کشور و با تصمیم هیأت رئیسه موسسه اصلاح و به اطلاع شما دانشجویان خواهد رسید.
 
۲.سیستم اداری و پرسنل موسسه روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۳ در محل موسسه حضور دارند (خدمترسانی فقط به دانشجویان فارغ التحصیلی که مشکل نظام وظیفه دارند انجام خواهد شد) و امور مربوط به امضاهای فرم فارغ التحصیلان نیز فقط در روزهای شنبه و دوشنبه انجام میشود.
 
۳.دانشجویان ورودی بهمن ماه(تکمیل ظرفیت) در این بازه میتوانند با مراجعه به آقای عسکری ثبت نام خود را تکمیل و برگه نظام وظیفه و یا اشتغال به تحصیل خود را در صورت نیاز دریافت نمایند.

اطلاعیه تعلیق همایش اقتصاد مقاومتی

با سلام و عرض ادب خدمت شما اساتید محترم و فرهیخته به اطلاع شما سروران گرامی میرسانیم
در این لحظه با گذشت نزدیک به حدود یکسال از آغاز بکار دبیرخانه هفتمین همایش ملی اقتصاد مقاومتی مستقر در موسسه آموزش عالی امین فولادشهر برخود میبالیم که در این مدت بیش از ۴۰ مقاله از اقصی نقاط کشور دریافت نموده و  تیمی از افراد علمی و دانشگاهی بصورت مستمر در اجرای هرچه بهتر این همایش کوشیده اند. 
 اما اینک با توجه به برهه ای که کشور در آن قرار گرفته است و به دلیل تاکید موکد  وزیر محترم بهداشت مبنی براینکه هرگونه اجتماع میتواند موجب به خطر افتادن سلامتی هم میهنان عزیز باشد بدینوسیله علی رغم میل باطنیمان و به منظور حراست از سلامتی شما و سایر عزیزان اقدام به  تعویق هفتمین همایش ملی اقتصاد مقاومتی نموده تا بتوانیم همه با هم در عرصه خدمت به مردم شریف استان در راه عبور از این بیماری ، حضوری فعال داشته باشیم.
جا دارد در پایان از حمایتهای همه جانبه ی امام جمعه محترم فولادشهر و سایر شهرستانها ، فرمانداری و بخشداری شهرستان لنجان، فرماندهی محترم بسیج شهرستان و شهر فولادشهر،  همکاران محترم صدا و سیما ، ارباب جراید، صاحبان جراید، مراکز آموزشی و دانشگاهی کل کشور ، مجتمع فولاد مبارکه ، ذوب آهن اصفهان ،شهرداریهای استان و شهر فولادشهر ، نیروهای نظامی و انتظامی، کلیه کارشناسان و شخصیتهای محترم کشوری که قرار بود جزو مدعوین و سخنرانان این همایش ملی در  موسسه آموزش عالی امین فولادشهر باشند تقدیر و تشکر نموده. و اعلام میداریم موسسه آموزش عالی امین این رسالت خود را فراموش نخواهد نمود و ان شاء الله در زمانی مناسب این همایش را برگزار خواهد نمود.
 
با تجدید احترام دبیرخانه هفتمین همایش ملی اقتصاد مقاومتی موسسه آموزش عالی امین

انتصاب سرپرست جدید موسسه

اعضا هیات امنائ موسسه در چهاردهمین جلسه خود ضمن تقدیر و تشکر از زحمات  دکتر محمدرضا نیلی اصفهانی طی حکمی دکتر محمدمحسن میرباقر را به سمت سرپرست جدید موسسه منصوب نمودند.

برای ایشان آرزوی موفقیت داریم.

آدرس جدید کانال تلگرام موسسه

با توجه به منویات مقام معظم رهبری در مورد بهره برداری مناسب , سالم و درست از فضای مجازی موسسه آموزش عالی امین با راه اندازی کانال علمی فرهنگی پژوهشی و خبری خود به آدرس  aminuniversity1@ کلیه اخبار و اطلاعیه های خود را علاوه بر این سایت از طریق این کانال نیز اطلاع رسانی خواهد نمود.

لطفا اطلاع رسانی فرمایید و به این کانال بپیوندید

مقالات دیگر...

زیر مجموعه ها

کارتابل کارکنان موسسه

سامانه جامع آموزش

کتابخانه موسسه

کتابخانه آنلاین موسسه آموزش عالی امین

خبرنامه ماهانه

خودتان را از آخرین تغییرات آپدیت کنید:

اتصال به ما

 

بازدید مجازی