Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

سامانه آموزش مجازی

فرم درخواست مسائل آموزشی

سامانه جامع آموزش

اطلاعیه مهم در مورد نحوه برگزاری آزمونهای پایانترم مهر ۱۴۰۰

 
تمام امتحانات دانشگاه در این نیمسال به صورت غیرحضوری و به شکل مجازی برگزار خواهد شد.
 
 بعد از برگزاری جلسات تخصصی متعدد و همچنین کارشناسی فنی که در هیئت‌رئیسه و حوزه معاونت آموزشی دانشگاه صورت گرفت و با توجه به اختیاراتی که وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص نحوه برگزاری آزمون‌های پایان ترم به دانشگاه‌ها تفویض کرده‌اند و لزوم حفظ سلامت دانشجویان عزیز و خانواده آنان تصمیم نهایی هیئت‌رئیسه دانشگاه بر این قرار گرفت که آزمون‌های کلیه ی مقاطع دانشگاه به‌صورت غیرحضوری برگزار شود.

اطلاعیه در مورد ورود به محوطه موسسه

قابل توجه دانشجویان و فارغ التحصیلان گرامی
 
 پیرو دستورالعمل وزارت بهداشت و وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در رابطه با ایجاد زمینه های بازگشایی تدریجی دانشگاه ها و حضوری شدن کلاسها به اطلاع میرساند از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ ورود به محوطه دانشگاه فقط و فقط با اسکن QR واکسیناسیون مقدور خواهد بود و از ورود افرادی که واکسن نزده اند(چه دانشجو چه غیر دانشجو) ممانعت بعمل خواهد آمد.
 

آغاز ثبت نام

ضمن تبریک به دانشجویان گرامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی 1401-1400 و همچنین خوش آمدگویی خدمت دانشجویان جدید الورود به اطلاع میرساند با توجه به آغاز ثبت نام ، دانشجویان تازه پذیرفته شده میتوانند بصورت حضوری یا غیر حضوری فرایند  ثبت نام خود را تکمیل نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09130064404 تماس حاصل فرمایید.

جهت ثبت نام غیر حضوری میتوانید مدارک ذیل را به شماره 09130064404 در واتس آپ ارسال نمایید و منتظر تماس همکاران ما باشید

فایل تصویر شناسنامه

فایل تصویر کارت ملی

فایل عکس 3در4

فایل تصویر آخرین مدرک تحصیلی(دیپلم و در صورت داشتن پیش دانشگاهی)

فایل تصویر آخرین ریزنمرات

رکورد شکنی در مسابقات کشوری


شکستن رکورد کشور در سازه های فشاری مسابقات سازه های ماکارونی کشور توسط دانشجویان گروه عمران موسسه آموزش عالی امین فولادشهر.

این مسابقات که با حضور بیش از ۶۰ تیم شرکت کننده از دانشگاههای بزرگ کشور همچون دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه آزاد تبریز، دانشگاه کردستان و...  در دو سطح دانشگاهی و مدارس در اصفهان برگزار شد و با جا به جایی رکورد کشور توسط دانشجویان گروه عمران موسسه آموزش عالی امین فولادشهر به میزان حدودا ۲۰۰کیلوگرم به کار خود خاتمه داد.

اعضای تیم موسسه آموزش عالی امین فولادشهر:

نیلوفر مرادزاده
مرتضی علی اصغر ماماقانی
محمدامین طالبی
ناهید داداشی

     با سرپرستی مدیر گروه محترم عمران جناب آقای دکتر صادق شهیدی


روابط عمومی موسسه آموزش عالی امین

خبرنامه ماهانه

خودتان را از آخرین تغییرات آپدیت کنید:

اتصال به ما

 

بازدید مجازی