Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

اطلاعیه مهم هیأت رئیسه موسسه

قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی
هیأت رئیسه موسسه آموزش عالی امین در جلسه امروز خود پیرامون شیوع ویروس کرونا موارد ذیل را مصوب نمود:
اطلاعیه شماره یک:
با توجه به شیوع ویروس کرونا به کلیه دانشجویان توصیه میشود با رعایت کامل موارد بهداشتی و عدم خروج بی مورد از منازلشان مسولین استانی و کشوری را در امر جلوگیری از گسترش ابتلا به این ویروس یاری نمایند.
 
اطلاعیه شماره دو:
باتوجه به اینکه موسسه آموزش عالی امین از نظر مسافت نزدیک به شهر اصفهان میباشد و همچنین از آنجایی که دانشگاه اصفهان بعنوان دانشگاه مادر موسسات آموزش عالی شهر اصفهان قلمداد میشود، کلیه مصوبات و اقدامات موسسه نیز با تبعیت از دستور العملهای دانشگاه اصفهان خواهد بود 
لذا:
۱.پیرو دستور العمل دانشگاه اصفهان کلیه کلاسهای آموزشی موسسه تا پایان سال ۱۳۹۸ تعطیل خواهد بود و تقویم آموزشی ترم جاری پس از بهبود شرایط کشور و با تصمیم هیأت رئیسه موسسه اصلاح و به اطلاع شما دانشجویان خواهد رسید.
 
۲.سیستم اداری و پرسنل موسسه روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۳ در محل موسسه حضور دارند (خدمترسانی فقط به دانشجویان فارغ التحصیلی که مشکل نظام وظیفه دارند انجام خواهد شد) و امور مربوط به امضاهای فرم فارغ التحصیلان نیز فقط در روزهای شنبه و دوشنبه انجام میشود.
 
۳.دانشجویان ورودی بهمن ماه(تکمیل ظرفیت) در این بازه میتوانند با مراجعه به آقای عسکری ثبت نام خود را تکمیل و برگه نظام وظیفه و یا اشتغال به تحصیل خود را در صورت نیاز دریافت نمایند.

کارتابل کارکنان موسسه

سامانه جامع آموزش

کتابخانه موسسه

کتابخانه آنلاین موسسه آموزش عالی امین

خبرنامه ماهانه

خودتان را از آخرین تغییرات آپدیت کنید:

اتصال به ما

 

بازدید مجازی