Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

مصاحبه با جناب آقای دکتر انصاری ریاست موسسه امین

ضمن سلام و خسته نباشید حضور ریاست محترم موسسه آموزش عالی امین و تشکر بابت وقتی که در اختیار خبرنگار روابط عمومی قرار دادید.

قبل از هر سخن مراتب تشکر و قدردانی دانشجویان موسسه آموزش عالی امین را در خصوص حضور جنابعالی در بین دانشجویان و شنیدن سخنان و مشکلات این عزیزان و تشکیل جلسات پرسش و پاسخ با حضور حضرت عالی را خدمت شما اعلام می نماییم.

متن مصاحبه :

1) رضایتمندی دانشجویان از اساتید موسسه تا چه اندازه مورد توجه شما می باشد؟

با توجه به اینگه در پایان هر ترم دانشجویان ارزشیابی اساتید را انجام می دهند و در قالب فرم قبل از گرفتن برگه انتخاب واحد این ارزشیابی را تکمیل می کنند، لذا این ارزشیابی برای ما قابل اهمیت است،اما گاهی اوقات دانشجویان کم لطفی می کنند و فقط نمره پایان ترم را ملاک ارزشیابی قرار می دهند که این صحیح نمی باشد و چقدر خوب بود اگر دانشجویان تمامی ترم را ملاک ارزشیابی ترم استاد قرار می دادند.

اگر مشکلی در ارتباط با نحوه ی تدریس یا رفتار اساتید گرامی وجود دارد با ذکر کردن دلایل منصفانه و با احترام کامل پذیرای نقدهای به جای دانشجویان هستیم اما همیشه در کنار نقد باید پیشنهاد هم وجود داشته باشد چرا که همه ی ما انتقاد را به خوبی انجام می دهیم اما هنوز رفع مشکل و پیشنهاد سازنده را کمتر می دانیم.

2) جهت جذب دانشجویان برای ترم های پیش رو چه برنامه هایی را در دست اجرا دارید؟

در رابطه جذب دانشجو بصورت منظم ارتباط با دبیرستان ها و هنرستان ها برقرار می باشد و به خوبی از این طریق موسسه آموزش عالی امین به دانش آموزان معرفی خواهد شد و از دیگر موارد نیز می توان به چاپ بروشورها و بنر هایی که در سطح شهر نصب شده است اشاره نمود.

 

3) آیا موافق برگزاری اردوهای دانشجویی هستید؟

 

بله،چرا که نه ! البته اردوهای یک روزه را بیشتر ترجیح می دهیم چرا که بحث امنیت و رفاه در اردوهای چند روزه مطرح می باشد ، پس بهتر است اردوها با ساعات کمتر اما با کیفیت و رضایت بالاتر برگزار شود.

4) چه برنامه هایی را برای دانشجویان برتر درسی و دانشجویان فعال در زمینه های مختلف در دست دارید؟

برای رتبه های برتر درسی به ترتیب اولویت 10 درصد ، 15 درصد و 20 درصد تخفیف شهریه در نظر گرفته شده است و دانشجویان عزیز که در ارائه ی مقالات یا رتبه های برتر ورزشی مقام به دست آورده اند جوایز و تخفیفاتی در نظر گرفته شده است.در ضمن دانشجویانی که از وضعیت  مالی خوبی برخوردار نمی باشند می توانند به دانشگاه مراجعه کنند تا در حد توان با این عزیزان همکاری گردد.

5) آیا برگزاری همایش ها در ترم آینده نیز به همین روال گذشته ادامه خواهد داشت؟

بله ، برگزاری همایش ها با موضوعات مختلف لازمه اش استقبال اساتید گرامی و دانشجویان عزیز است که با شرکت در این همایش ها بار علمی و فرهنگی خود را بالا ببرند و با ارائه ی مقاله بتوانند بهتر دیده شود و اینکه برگزاری همایش ها در ترم های آینده نیز به قوت خود باقی خواهد بود.

 

6) آیا برنامه ای جهت حذف نسخه چاپی پایان نامه های دانشجویان کارشناسی در دستور کار ریاست موسسه می باشد؟

بله، همانطور که می دانید نسخه چاپی پایان نامه دانشجویان تمامی رشته ها در مقطع کاردانی جهت تحویل به کتابخانه حذف گردید و فقط فایل word  و pdf بر روی سی دی به کتابخانه تحویل داده میشود، جهت دانشجویان مقطع کارشناسی هم اقداماتی انجام گردید و قرار شد دانشجویان به فکر تهیه پایان نامه با حجم زیاد نباشند و دانشویان عزیز می بایست پایان نامه را بصورت علمی و کارآمد تهیه کنند و تعداد صفحات زیاد یک پایان نامه دلیل بر خوب بودن آن پایان نامه نیست،متاسفانه دانشجویان کارشناسی هنوز نمی دانند پایان نامه چیست و روش های تهیه پایان نامه را نمی داند .

جهت پایین آوردن هزینه دانشجویان در تهیه پایان نامه و نیز مشکلات نگهداری پایان نامه در کتابخانه با اعضا هیئت رئیسه موسسه این موضوع مطرح می شود که دانشجویان فقط نسخه pdf  و word  پایان نامه را بر روی سی دی تحویل کتابخانه نمایند، و در صورت تصویب در هیئت رئیسه موسسه از ترم آینده نسخه چاپی جهت ارائه به کتابخانه حذف می گردد.

 

در آخر مجددا از ریاست محترم موسسه تشکر مینماییم وبرای ایشان و همکاران گرامیشان آرزوی موفقیت و پیروزی را داریم.

                                                                   

 

                                                                  خبرنگاران روابط عمومی موسسه آموزش عالی امین

                                                     علیرضا درودگر- خانم سارا صاحب دوست

 

 

 

کارتابل کارکنان موسسه

سامانه جامع آموزش

کتابخانه موسسه

کتابخانه آنلاین موسسه آموزش عالی امین

خبرنامه ماهانه

خودتان را از آخرین تغییرات آپدیت کنید:

اتصال به ما

 

بازدید مجازی